4Performance

PC do pracy w trudnych warunkach,
by zawsze serwować "nierozwodnioną" muzykę

Oferta na potrzeby artystycznych wizji
oraz galerii i
atrakcyjnych barów,
a także
nowoczesnych didżejów

 

 

 

Adaptujemy np aktywne glośniki PA
z efektywnymi elementami neodymowymi
oraz inny sprzęt z sopockiego Box Eletronics
dla systemów nagłośnienia średniej mocy

 

 

 

 

Loża Benjamina z DAB+ i Windows 10

To kompleksowe rozwiązanie techniczne i marketingowe dla organizacji kameralnych spotkań, by w miłym gronie słuchać wybranych audycji, które emitowane są w transmisjach cyfrowego radia. Formuła nawiązuje do tradycji włoskich kawiarenek ze szczególną obsługą stałych bywalców.

Przykładowo w kawiarence artystycznej w Dworku Sierakowskich w Sopocie ogranizowaliśmy spotkania klub SiestaTime i latem można było w ich ogródku siedzieć w leżaku na plażowym piasku i słuchać muzyki świata z cyfrowej transmisji radiowej DAB+.

Wówczas audycja Marcina Kydryńskiego odtwarzana jest z odpowiednio skonfigurowanym w tym celu PC oraz profesjonalnym sprzętem dla nagłaśniania koncertów, który produkowany jest przez Box Eletronik.

W Polsce aura nie sprzyja całorocznym spotkaniom na świeżym powietrzu z Wolrd Music, którą Marcin Kydryński prezentuje co tydzień w audycji Siesta.

Po sezonie słuchacze z Sopotu i Trójmiasta oraz goszczący w regionie mogli relaksować się z nią "na żywo" w Domu Zdrojowym, w kawiarence Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, gdzie jest przepiękny widok na Molo i Zatokę Gdańską.

Tu też można było relaksować się nią w leżaku albo skupić się przy stoliku bliżej głośników lub siedząc sobie tylko z przyjaciółmi w większej odległości. To atrakcyjne uzupełnienie dla tradycyjnego spaceru na Molo oraz sposób na miłe spędzenie popołudnia z napojami rozgrzewającymi, jak muzyka w tle.

Zastosowanie znalazło tu rozwiązanie Brodcasted Music PC Reciver z prostym  laptopem, bezpłatnym programem AIMP i niedrogim zestawem audio.



Każdy BienSound PC powstaje
 na indywidualne zamówienie !

Jest to zlecenie usługi, a podzespoły można samemu zamówić w dowolnym sklepie internetowym do odbioru w Trójmieście. Skonfigurowany optymalnie PC zostaje po rozliczeniu ustalonej wcześniej usługi wysłany do zamawiającego. Instalacja "na miejscu" możliwa jest u klientów instytucjonalnych.

Kontakt z biurem projektu office (at) soundpc.art.pl

Praktyczną opcją jest sprzedaż detaliczna podzespołów do PC w sopockim salonie komputerowym z ogólnopolskiej sieci Alsen

tel. 58 551 40 84
 Dojazd      Opinie klientów o Salonie

Publiczna premiera BienSound PC odbyła się również w Domu Zdrojowym w Sopocie

W Let's Art Cafe przy Państwowej Galerii Sztuki pokazano film z obrazem w jakości HD 1920x1080 i 32 bitowym dźwiękiem.

PC podłączony z aktywnymi kolumnami Philips Motional Feedback Speakers zapewnił rewelacyjny dźwięk. Ten szczegół techniczny był mniej istotny dla gości, ale dzięki temu mieli okazję "złapać" lepszy kontakt z filmem. Osoby na ekranie zdawały się być z nimi na miejscu.

Na tym właśnie polega psychoaktustycznie poprawne odtwarzanie dźwięku.

Strefie Inspiracji Galerii Wnętrz CITY Meble z ofertą dla melomanów

 Współczesny magnetofon domowy na PC i odtwarzanie nagranej audycji "Siesta" zaprezentowaliśmy z profesjonalnym nagłośnieniem estradowym